Letní tréninkové volno a organizace letní tréninkové přípravy 2022 v našem klubu dle jednotlivých oddílů:

Oddíl KARATE:

od 29. 6. do 1. 8. - tréninkové volno (poslední trénink je v úterý 28. 6.) 

od 2. 8. do 18. 8. - letní tréninková příprava - každé úterý a čtvrtek od 17.30 do 19.00 hod. na Paradráze v Trutnově

od 21. 8. do 27. 8. - Letní výcvikový tábor Pecka

od 29. 8. do 4. 9. - tréninkové volno

- zahájení tréninkové činnosti 2022-2023 bude včas upřesněno na webových stránkách klubu

Oddíl WING-TZUN:

od 30. 6. do 6. 9. - tréninkové volno (poslední trénink je ve středu 29. 6.)

7. 9. - zahájení tréninkové činnosti 2022-2023 - každou středu a pátek dle Rozpisu tréninků klubu

Oddíl SEBEOBRANA:

- zahájení podzimních kurzů sebeobrany bude koncem září nebo začátkem října - bude včas upřesněno na webových stránkách klubu

 

Děkujeme všem členům a příznivcům našeho klubu za účast, podporu a přízeň, a přejeme krásné prožití léta 2022.

Po letním odpočinku se těšíme opět na viděnou :-).

Váš SKBU Trutnov TEAM

(tso)

V sobotu 11. 6. 2022 se konalo v České Lípě Mistrovství ČR FSKA 2022. Náš klub reprezentovalo 8 závodníků - Kristýna Dreslerová, Michaela Podolcová, Aneta Marie Brožová, Filip Vích, Jonáš Kašpar Rosa, Viktorie Váňová, Vanessa Brandová a Michal Plecháč. Soutěžilo se v kategorii kata (sestavy), kata duo (sestava 2 zavodníků), kata team (sestava 3 závodníků). V kategorii kata se naši závodníci setkaly se silnějšími soupeři a nedosáhly na medailové umístění, dokud na tatami nenastoupil Michal Plecháč, který vybojoval 1. místo a tím i titul Mistr ČR 2022 a Vanessa Brandová, která obsadila 3. místo. V kategorii kata team obsadily Jonáš Kašpar Rosa, Filip Vích a Leonard Ondovčák 3. místo. V kata duo Viktorie Váňová a Vanessa Brandová obsadily 5. místo. Děkujeme našim závodníkům za reprezentaci klubu a těšíme se na další závody.
 
Foto ZDE. Výsledky ZDE.
 
(lro)

V sobotu 28. 5. 2022 vyrazila naše závodní skupina do Ústí nad Orlicí na turnaj karate Ústecký Soptík. Soutěžili jsme v kategorii kihon-ido(sestava technik), kata (sestavy) a kumite (zápas na 1:30). Soutěže se účastnilo 5 našich závodníků - Aneta Marie Brožová, Michaela Podolcová, Matěj Vu Hoang Kyanh, Jonáš Kašpar Rosa a Filip Vích. V kategorii kihon-ido se nejlépe zadařilo Jonášovi, který obsadil 2. místo, 3. místo obsadil Filip Vích a na 4. místě skončila Aneta. Jonáš nezahálel a v kategorii kata vybojoval 1. místo, Filip Vích nebyl pozadu a obsadil 3. místo. Anetě to uteklo zase o kousíček a skončila na 4. místě. Po přestávce na oběd nastoupil na tatami Filip Vích v kategorii kumite, kde získal skvělé 1. místo, a nakonec nastoupil Jonáš, který obsadil 2. místo. Chtěli bychom moc poděkovat pořadatelům za skvělou organizaci a budeme se těšit na další ročníky. Našim závodníkům přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů.

Foto ZDEVýsledky ZDE.

(lro)

Tradiční letní výcvikový tábor LVT PECKA 2022 oddílu karate našeho klubu proběhne v termínu od 21. do 27. 8. 2022 na Pecce. Více informací v přiložené přihlášce a u trenérů karate. Vedoucí VT p. Ladislav Hurdálek - kontakt ZDE. V souborech jsou přiloženy i další dokumenty potřebné pro účast na akci. 

V neděli 22. 5. 2022 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové konalo Mistrovství ČR SKIF 2022 v karate.
 
Turnaje se účastnilo 6 našich závodníků. Filip Vích, Jonáš Kašpar Rosa, Lihn Khan Tran, Tobiáš Hurdálek, Adam Hurdálek a Vanessa Brandová. Soutěžily jsme ve 4 soutěžních kategoriích: kata ( sestavy), řízené kumite - gohon kumite, sanbon kumite a kihon ipon kumite ( secvičená obrana a útok), kata team ( sestava 3 závodníků) a nakonec kumite (sportovní zápas trvajicí 1,5 min nebo kdo první získá 3 body). V kategorii kata se nejlépe umístil Jonáš Kašpar Rosa, který vybojoval 1. místo a tím i titul Mistr ČR 2022, 4. místo obsadili Filip Vích a Tobiáš Hurdálek, a 7. místo obsadila Vanessa Brandová. V další kategorii řízené kumite se Jonáš prokázal, že titul mu naleží i tu a vybojoval další 1. místo v sanbon kumite a stal se dvojnásobným Mistrem ČR, ale ani Lihn Khan Tran se nebála a vybojovala 3. místo v kihon ipon kumite. Filip Vích v gohon kumite obsadil 7. místo. V kategorii kumite 10-11let do 35kg obsadil Jonáš 2. místo. Nakonec nastoupily Jonáš Kašpar Rosa, Filip Vích a Leonardo Ondovčák (Target Milovice - tímto moc děkujeme za spolupráci) jako kata team a obsadili skvělé 2. místo.
 
Chtěly bychom moc poděkovat kouči Láďovi Hurdálkovi a koučce Lucii Rosové že tu jsou pro naše karatisty, a samozrejmě našim závodníkům za skvělé výsledky a reprezentaci našeho klubu. Nesmíme zapomenout poděkovat organizátorům soutěže, za skvělý průběh soutěže. Budeme se těšit na další soutěže.
Výsledky ZDE. Foto ZDE nebo stačí kliknout na logo SKIF u článku.
(lro)

Back to top