Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Mistrovství světa SKIF 2019 - TOP výsledek

19. – 21. 7. 2019 – Hradec Králové

3.místo    Kateřina Hurdálková     masters ženy U45 / kumite BRH

Pardubice Open 2019

15. 6. 2019 – Pardubice

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa      žáci 7-9 let U10 / kata

1.místo    Kateřina Hurdálková     ženy masters 30 - 40 / kumite open

1 místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite open

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       žáci 7-9 let U10 / kumite – 27 kg

2.místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite – 84 kg

3.místo    Dominik Majera             senioři / kumite – 84 kg

5.místo    Tomáš Macek               junioři / kumite – 61 kg

Národní pohár žactva - 1. kolo

8. 6. 2019 – Soběslav

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci / kata

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci / kumite – 39 kg

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite – 27 kg

 Memoriál Miroslava Šianského

2.6.2019 – Louny

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite – 27 kg

3.místo    Vrátný Vojtěch               starší žáci 12 – 13 let / kumite -  60 kg

Národní pohár dorostu, juniorů, seniorů 2. kolo

1.6.2019 – Hradec Králové

2.místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite – 84 kg

3.místo    Jáchym Šanda              dorostenci / kumite – 57 kg

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezka 2019

18. 5. 2019 – Jeseník

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kumite do 39 kg

3.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kata

3.místo    Barbora Hurdálková      dorostenky / kumite do 47 kg

3.místo    Barbora Hurdálková      starší žákyně 12 – 13 let / kumite do 50 kg

5.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kata

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kata

5.místo    Adam Hurdálek             mladší žáci 10 - 11 let / kumite nad 41 kg

Grand Prix karate Ústí nad Labem 2019

4. – 5. 5. 2019 – Ústí nad Labem

3. místo Jáchym Šanda               dorostenci / kumite team

5. místo Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite -27 kg

5. místo Daniel Hanuš                 dorostenci / kumite -63 kg

Mistrovství ČR SKIF 2019

28. 4. 2019 – Hradec Králové

1. místo    Kateřina Hurdálková   masters ženy U50 / kumite BRH

1. místo    Tadeáš Orság             starší žáci 12 – 13 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / sanbon kumite

3. místo    Jáchym Šanda            dorostenci / kumite BRH

3. místo    Mustafa Bukfifa           starší žáci 12 – 13 let / kata

Vamberecký lvíček 2019

27. 4. 2019 – Vamberk

1. místo    Barbora Hurdálková    starší žákyně / kumite – 50 kg

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kumite - 32 kg

3. místo    Hurdálek Adam           mladší žáci 10 – 11 let / kumite + 35 kg

3. místo    Fedko Vitelij                 starší žáci / kumite – 52 kg

3. místo    Fér Denis                     mladší žáci 10 – 11 let / kumite - 35 kg

3. místo    Vávra Ondřej               starší žáci / kata

3. místo    Vrátný Vojtěch             starší žáci / kata

Národní pohár dorostu, juniorů, seniorů 1. kolo

7. 4. 2019 – Česká lípa

3. místo    Jáchym Šanda             dorostenci / kumite – 57 kg

3. místo    Tomáš Macek               junioři / kumite – 61 kg

5. místo    Barbora Hurdálková     dorostenky / kumite – 47 kg

 Pohár nadějí 2019

7. 4. 2019 – Česká lípa

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa     mladší žáci 7–9 let / kumite – 30 kg

3. místo    Tadeáš Orság              starší žáci 12-13 let / kumite – 50 kg

 8. Velká cena Trutnova 2019

2. 3. 2019 – Trutnov

1. místo    Dominik Majera          muži / kumite - 84 kg

1. místo    Dominik Majera          muži / kumite BRH

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Tadeáš Orság             starší žáci / kata

2. místo    Barbora Hurdálková   starší žákyně / kumite – 50 kg

2. místo    Barbora Hurdálková   dorostenky / kumite – 47 kg

2. místo    Jáchym Šanda           dorostenci / kumite – 52 kg

3. místo    Tomáš Macek             junioři / kumite – 61 kg

 Novoroční turnaj SKIF

13. 1. 2019 – Hradec Králové

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa   mladší žáci 7-9 let / kata

1.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 10-11 let / kata

1.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 10-11 let / gohon kumite

1.místo    Vojtěch Vrátný           starší žákyně 12-13 let / kata

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa   mladší žáci 10-11 let / kata

2.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 12-13 let / kata

3.místo    Vojtěch Vrátný           starší žákyně 12-13 let / sanbon kumite

SKIF Prague Open

16. 12. 2018 – Praha

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa          mladší žáci 7-9 let / kata

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa          mladší žáci 7-9 let / Yakusoku kumite

1. místo    Barbora Hurdálková         starší žákyně 12-13 let / kumite -45 kg

2. místo    Tadeáš Orság                  mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

2. místo    Tadeáš Orság                   mladší žáci 10-11 let / kata

2. místo    Barbora Hurdálková         starší žákyně 12-13 let / kata

*************************************************************************************
Mistrovství České Republiky 2018

8. – 9. 12. 2018 – Jindřichův Hradec

2. místo    Dominik Majera                muži team / kumite

3. místo    Tomáš Macek                   dorostenci team / kumite

3. místo    Jáchym Šanda                 dorostenci team / kumite

3. místo    Tadeáš Orság                  mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

5. místo    Dominik Majera                muži U21 / kumite -84 kg

5. místo    Tadeáš Orság                  mladší žáci 10-11 let / kata

*************************************************************************************

Vánoční cena Mladé Boleslav

1. 12. 2018 – Mladá Boleslav

3. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let / kata

*************************************************************************************
Generali cup Velká cena města Ústí nad Orlicí

10. 11. 2018 – Ústí nad Orlicí

3. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let 8-7 kyu / kumite -32 kg

3. místo    Tadeáš Orság                  mladší žáci 10-11 let / kumite – 35 kg

3. místo    Jáchym Šanda                dorostenci / kumite – 52 kg

3. místo    Dominik Majera               muži / kumite -84 kg

5. místo    Vojtěch Vrátný                 starší žáci 12-13 let / kumite – 52 kg

*************************************************************************************

Národní pohár žactva 3. kolo

17. 11. 2018 - Dubňany

2. místo    Tadeáš Orság                mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

5. místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

*************************************************************************************

Grand Prix Ostrava 2018

3. – 4. 11. 2018 - Ostrava

3. místo    Dominik Majera              senioři / kumite - 80 kg

5. místo    Jonáš Kašpar Rosa        mladší žáci 7-9 let, 8-7 kyu / kata

5. místo    Dominik Majera              senioři U21 / kumite +70 kg

7. místo    Tomáš Macek                 dorostenci / kumite - 55 kg

7. místo    Tadeáš Orság                 mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

*************************************************************************************
Liberecký pohár 2018

27. 10. 2018 – Česká Lípa

3. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let, 8-7 kyu / kumite - 30 kg

3. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let, 8-7 kyu / kata

*************************************************************************************

Grand Prix North Bohemia 2018

20. 10. 2018 – Ústí nad Labem

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let / kata

3. místo    Tadeáš Orság                  mladší žáci 10-11 let / kata

3. místo    Dominik Majera               senioři U21 / kumite BRH

5. místo    Tomáš Macek                  dorostenci / kumite - 57 kg

5. místo    Barbora Hurdálková        starší žákyně / kumite - 50 kg

5. místo    Daniel Hanuš                  dorostenci / kumite -57 kg

*************************************************************************************

Trutnovský dráček 2018

13. 10. 2018 - Trutnov

1. místo     Tadeáš Orság                mladší žáci 10-11 let / kata

1. místo     Tadeáš Orság                mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

1. místo     Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let, OPEN / kata

1. místo     Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let, 8-7 kyu / kata

1. místo     Vojtěch Vrátný               starší žáci / kumite -52 kg

2. místo     Tomáš Macek                dorostenci / kumite - 55 kg

2. místo     Alexandr Kos                 starší žáci / kata

2. místo     Mustafa Bulfifa              mladší žáci 10-11 let / kata

2. místo     Barbora Hurdálková      starší žákyně / kumite - 50 kg

3. místo     Jakub Krpata                 mladší žáci 7-9 let / kumite +32 kg

3. místo     Alexandr Kos                 starší žáci / kumite -52 kg

3. místo     Vojtěch Vrátný               starší žáci / kata

3. místo     Daniel Hanuš                 dorostenci / kumite -55 kg

3. místo     Benny Nemanský          dorostenci / kumite +70 kg

 *************************************************************************************

Národní pohár žactva – 2. kolo

6. 10. 2018 – Havlíčkův Brod

3. místo    Tadeáš Orság             mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

7. místo    Tadeáš Orság             mladší žáci 10-11 let / kata

*************************************************************************************

SKIF Open 2018

30. 9. 2018 - Brno

1. místo    Barbora Hurdálková        starší žákyně 12-13 let / kumite – 45 kg

2. místo    Barbora Hurdálková        starší žákyně 12-13 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci do 10 let / kata

*************************************************************************************

Shotokan cup 2018

29. 9. 2018 - Vamberk

1. místo    Tadeáš Orság                mladší žáci 10-11 let  / kata

1. místo    Tadeáš Orság                mladší žáci 10-11 let / kumite -35 kg

2. místo    Barbora Hurdálková      starší žákyně 12-13 let / kumite – 50 kg

2. místo    Dominik Majera             muži U21 / kumite -84 kg

*************************************************************************************

Mistrovství ČR - SKIF

17. 6. 2018 - Hradec Králové

2. místo    Barbora Hurdálková        starší žákyně 12-13 let do 5.kyu / kata

2. místo    Barbora Hurdálková        starší žákyně 12-13 let / kumite – 45 kg

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa        mladší žáci 7–9 let do 6.kyu / kata

2. místo    KUMITE TEAM               dorostenci 14-15 let / kumite

3. místo    Mustafa Bukfifa               mladší žáci 10-11 let do 6.kyu / kata

*************************************************************************************

Národní pohár žactva – 1. kolo

9. 6. 2018 - Lovosice

1. místo    Jáchym Šanda             starší žáci 12–13 let / kumite - 52 kg

2. místo    Tadeáš Orság              mladší žáci 10-11 let / kumite – 35 kg

7. místo    Jonáš Kašpar Rosa     mladší žáci 7–9 let / kata

*************************************************************************************

Pardubice Open 2018 – 6th International Karate Lions Cup

2. 6. 2018 - Pardubice

2. místo    Dominik Majera       muži U21 / kumite - 84 kg

2. místo    Jáchym Šanda        starší žáci 12-13 let / kumite - 52 kg

3. místo    Daniel Hanuš          dorostenci 14-15 let / kumite - 57 kg

3. místo    Tadeáš Orság         mladší žáci 10-11 let / kumite – 35 kg

*************************************************************************************

Národní pohár dorost, junioři, U21, senioři + Liga kumite – 2. kolo

19. 5. 2018 - Hradec Králové

2. místo    Kumite team KrSKe   dorostenci 14 – 15 let

3. místo    Tomáš Macek             dorostenci 14 – 15 let / kumite - 57 kg

3. místo    Dominik Majera          muži U21 / kumite - 84 kg

5. místo    Jáchym Šanda           dorostenci 14 – 15 let / kumite - 57 kg

*************************************************************************************

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska Jeseník 2018

5. 5. 2018 - Mikulovice

1. místo   Jáchym Šanda           starší žáci 12-13 let / kumite - 52 kg

3. místo   Jonáš Kašpar Rosa   mladší žáci 7 – 9 let / kata do 7.kyu

3. místo   Jáchym Šanda           dorostenci 14-15 let / kumite - 52 kg

3. místo   Vojtěch Vrátný            mladší žáci 10-11 let / kata do 7.kyu

*************************************************************************************

Grand prix Hradec Králové SKIF 2018

28. - 29. 4. 2018 - Hradec Králové

1. místo    Tadeáš Orság         mladší žáci 10-11 let / kata

1. místo    Jáchym Šanda        dorostenci 14-15 let / kumite - 60 kg

1. místo    KUMITE TEAM       dorostenci 14-15 let / kumite

3. místo    Tomáš Macek         dorostenci 14-15 let / kumite - 60 kg

4. místo    Dan Hanuš             dorostenci 14-15 let / kumite - 60 kg

*************************************************************************************

CZECH OPEN GP Ústí nad Labem 2018

21. 4. 2018 - Ústí nad Labem

3. místo    Dan Hanuš                   dorostenci 14-15 let / kumite – 57 kg

3. místo    Dominik Majera            muži U21 / kumite – 78 kg

5. místo    Dominik Majera            muži +18 / kumite - 84 kg

*************************************************************************************

Vamberecký lvíček

14. 4. 2018 - Vamberk

1. místo    Barbora Hurdálková             starší žákyně 12—13 let / kumite -  42 kg

1. místo    SKBU Trutnov „A“                starší žáci 12-13 let / kata team

2. místo    Tadeáš Orság                      mladší žáci 10 – 11 let / kumite - 35 kg

2. místo    Jáchym Šanda                     starší žáci 12-13 let / kumite -  52 kg

2. místo    SKBU Trutnov „B“                starší žáci 12-13 let / kata team

3. místo    Aneta Cimbotová                 mladší žákyně 10-11 let / kata 6.-4.kyu

3. místo    Denis Fér                             mladší žáci 7-9 let / kata 6.-4.kyu

3. místo    Anna Lišková                       starší žákyně 12-13 let / kata 6.-4.kyu

3. místo    Vojtěch Vrátný                     mladší žáci 10-11 let / kata 8.-7.kyu

3. místo    SKBU Trutnov „B“                mladší žáci 7-11 let / kata team

3. místo    SKBU Trutnov „A“                starší žákyně 12-13 let / kata team

*************************************************************************************

Arawaza cup 2018

7. 4. 2018 - Halle (GER)

3. místo    Dominik Majera      muži U21 / kumite Open

5. místo    Dominik Majera      muži U21 / kumite - 84 kg

7. místo    Dominik Majera      muži + 18 / kumite - 84 kg

**************************************************************************************************

Pohár nadějí 2018

7. 4. 2018 - Česká Lípa

1. místo     Jáchym Šanda          starší žáci / kumite -  52 kg

1. místo     Lišková, Hurdálková, Cimbotová         starší žákyně / kata team

2. místo     Tadeáš Orság            mladší žáci 10 – 11 let / kumite - 35 kg

3. místo     Daniel Hanuš             dorostenci / kumite - 60 kg

3. místo     Tomáš Macek            dorostenci / kumite - 60 kg

**************************************************************************************************

Wakizaši cup 2018

24. 3. 2018  - Nymburk

1. místo    Dominik Majera              muži / kumite - 80 kg

2. místo    Tadeáš Orság              mladší žáci 10 - 11 let / kumite - 35 kg

3. místo    Dominik Majera            muži / kumite BRH

**************************************************************************************************

Národní pohár dorost, junioři, U21, senioři + Liga kumite – 1. kolo

11. 3. 2018  - Český Krumlov

2. místo    Kumite team KrSKe        dorostenci 14 – 15 let

5. místo    Dan Hanuš                      dorostenci 14 – 15 / kumite - 57 kg

5. místo    Dominik Krejčí                dorostenci 14 – 15 / kumite - 70 kg

**************************************************************************************************

Velká cena Trutnova 2018

3. 2. 2018  - Trutnov

2. místo    Dominik Majera              muži / kumite - 84 kg

2. místo    Dominik Majera              muži / kumite BRH

2. místo    Tadeáš Orság                 mladší žáci 10 - 11 let / kumite - 35 kg

3. místo    Macek Tomáš                 dorostenci / kumite - 57 kg

**************************************************************************************************

Mistrovství ČR 2017

2. - 3. 12. 2017  - Karlovy Vary

3. místo   Dominik Majera            junioři 16-17 let / kumite - 76 kg

4. místo   SKBU Trutnov               junioři 16-17 let / kumite team

5. místo   Krejčí Dominik              dorostenci / kumite - 70 kg

7. místo   Tadeáš Orság               mladší žáci 10 - 11 let / kumite - 35 kg

7. místo   Barbora Hurdálková    starší žákyně 12-13 let / kumite - 42 kg

***************************************************************

Back to top