Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Je již tradicí, že se náš oddíl karate zúčastňuje soutěže Shotokan cup ve Vamberku. Letošní soutěž se uskutečnila v sobotu 12. 10. 2019. Pro závodníky je to přípravná soutěž před nadcházejícími závody Grand Prix v Ústí nad Labem a Ostravě a Mistrovstvím České republiky. V soutěži kata se nám moc nedařilo a jediný, kdo stanul na stupních vítězů byl Jonáš Kašpar Rosa. Musíme ale poděkovat našim začínajícím závodníkům za nasazení a bojovnost. Jmenovitě František Němeček, Filip Vích, Viktorie Váňová a Matyáš Honzera.

V soutěži kumite se již dařilo lépe. V mladších žácích zvítězil Jonáš Kašpar Rosa. Ve starších žácích vystoupil na stupně vítězů Tadeáš Orság, v dorosteneckých kategoriích Barbora Hurdálková a Vitalij Fedko a v juniorech Tomáš Macek. Všichni shodně obsadili třetí místa.