Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Ve dnech 2. - 3. 11. 2019 se náš oddíl karate zúčastnil mezinárodního turnaje karate: KARATE Grand Prix Ostrava 2019. Do soutěže se přihlásili závodníci z několika zemí, především ze Slovenska, Ukrajiny a Polska.

V prvním dnu probíhaly soutěže v kategoriích od dorostenců po seniory. V dorostenkách nás zastupovala Barbora Hurdálková. Za dorostence nastoupil Jáchym Šanda, a v kategorii juniorů Tomáš Macek. Proti Barboře v prvním kole na stoupila v kategorii kumite do 55 kg ukrajinská závodnice na kterou přes velkou snahu nestačila a prohrála. V dorostencích si lépe vedl Jáchym Šanda, který vybojoval v kategorii do 55 kg skvělé druhé místo. V juniorech do 65 kg Tomáš Macek obsadil velmi dobré třetí místo.

Druhý den pokračovala soutěž žákovských kategorií. Náš oddíl reprezentovali dva závodníci - Jonáš Kašpar Rosa a Tadeáš Orság.

Oba se zúčastnili dopolední soutěže kata. Jonáš Kašpar Rosa v kategorii KATA U9 obsadil velmi dobré 3. místo. Tadeáš Orság v kategorii U14 při účasti 19 závodníků na bodované místo dosáhl. Odpoledne pokračovala soutěž kategorií kumite. Jonášovi se v kategorii U10 do 27 kg za účasti 13 závodníků nepodařilo v repasáži vybojovat po velmi dobrém začátku třetí místo. Tadeáš Orság v kategorii U14 do 39 kg, po výborném výkonu, kdy porazil borce z Izraele a Slovenska získal vynikající první místo.

Všem našim závodníkům, kteří reprezentovali náš oddíl, patří poděkování za předvedené výkony.

Výsledky ZDE, foto ZDE.

Text + foto: L. Hurdálek

Back to top