Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

O víkendu od 22. do 24. listopadu 2019 proběhlo v areálu Pensionu KOBR v Jívce II. tradiční podzimní soustředění našeho klubu: Víkendové soustředění JÍVKA 2019. Akce se zúčastnily oddíly karate a sebeobrana. 

Oddíl KARATE tvořil převážnou část účastníků soustředění. Začátečníci a mírně pokročilí "pilovali" kihon (základní techniku), kata (sestavy) a řízené kumite (zápas). Pokročilí se především věnovali sportovnímu karate - kata a kumite. Hlavním cílem jejich snažení byla příprava na prosincové M-ČR v karate. Dále všichni karatekové rozvíjeli své kondiční schopnosti, hráli hry apod. V sobotu měli k dispozici krytý bazén a večer byla tradiční diskotéka.

Za oddíl SEBEOBRANY se akce zúčastnili pokročilí cvičenci. Výcvik byl zaměřen na pokročilejší techniky - obrana proti úchopům, obejmutí, škrcení, zbraním (pistole, nůž, obušek), obrana pomocí teleskopického obušku a tonfy, techniky páčení, hodů, podrazů a strhů apod. Velice zajímavá byla zkušenost ostrého použití obranných sprejů (pepřáků) a nácvik úderů a kopů do lap.

Poděkování patří všem účastníkům, trenérům Láďovi, Katce, Dominikovi a Tomovi, zdravotnici Ivet, a také rodině Kobrových, majitelům a provozovatelům areálu, za skvělý servis a jídlo.

Foto ZDE.

(další víkendové soustředění proběhne v termínu 17. - 19. 4. 2020 již tradičně v areálu koupaliště na Pecce)

Back to top