Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Ve dnech 7. a 8. 12. 2019 se uskutečnilo v Praze v UNYP aréně Mistrovství České republiky v karate. Za náš klub se nominovalo osm sportovců. V sobotní soutěži určené pro juniory a seniory bojovali v soutěži kumite Tomáš Macek a Dominik Majera. Tomáš i přes velkou snahu skončil na pátém místě. Dominik v kategorii mužů U21 do 84 kg po hodně vyrovnaných zápasech na medailové umístění nedosáhl a skončil shodně jako Tomáš na pátém místě.

V neděli pokračovala soutěž kategoriemi dorostu a žáků. V obou kategoriích jsme měli po dvou závodnících.  V dorostenkách náš klub zastupovala Barbora Hurdálková v kumite do 47 kg a za dorostence nastoupil Jáchym Šanda ve váze do 57 kg. I když měli velkou snahu vybojovat medailová umístění, tak se jim nedařilo a shodně skončili na sedmém místě. V soutěži žactva jsme měli opět dva závodníky. Jonáše Kašpara Rosu v soutěži mladších žáků 7 – 9 let a Tadeáše Orsága ve starších žácích 12 – 14 let. Jonáš se probojoval v soutěžích kata a kumite do 27 kg až do semifinále, kde již na soupeře nestačil a skončil dvakrát na pátém místě. Tadeáš soutěžil opět ve dvou kategoriích, a to kata a kumite do 39 kg. V prvním kole kata neuspěl a boj o dobré umístění pro něho skončil na začátku soutěže. V soutěži kumite, po výborném výkonu, se probojoval až do semifinále, kde prohrál o jeden bod s vítězem soutěže a postoupil do repasáže.  V boji o 3. místo, kde zápas skončil nerozhodně, prohrál na rozhodnutí rozhodčích a skončil na 5. místě.

Všem zúčastněným závodníkům za vzornou reprezentaci i za výborné výsledky jménem vedení našeho klubu děkujeme.

Výsledky ZDE, foto ZDE.

Text + foto: L. Hurdálek

Back to top