Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

V sobotu dne 25. ledna 2020 pořádá náš klub ve sportovní hale ZŠ Komenského v Trutnově  již 9. ročník celorepublikového turnaje karate: Velká cena města Trutnova v KARATE 2020. Soutěžit se bude na 5 tatami (zápasištích) v kategoriích kata, kata speciál, kata team a kumite od mladšího žactva až po kategorie Masters. Pro závodníky Královéhradeckého svazu karate je turnaj nominační na M-ČR 2020. Součástí turnaje bude i vyhlášení nejlepších závodníků Královéhradeckého svazu karate za rok 2019.  Více info v propozicích v příloze.

Přijďte podpořit naše závodníky :-).

Žádáme členy oddílu karate našeho klubu, rodiče a další příznivce o pomoc při přípravě, průběhu a úklidu po turnaji - zájemci kontaktujte p. L. Hurdálka, tel. 721 512 742. Předem děkujeme za Vaši pomoc :-). 

 

Článek z VC Trutnova v karate z roku 2019 - ZDE.

Text: T. Souček

Attachments:
Download this file (200125_vc_trutnova_propozice.pdf)200125_vc_trutnova_propozice.pdf[ ]261 kB

Back to top