Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

V neděli 12.1.2020 se náš oddíl karate vypravil na první závody v sezóně 2020. Spartak Hradec Králové pořádal ve sportovní hale Třebeš Novoroční turnaj SKIF. Z našeho oddílu se ho účastnilo 8 členů. Jmenovitě Lukšíček Ondřej, Vích Filip, Váňová Viktorie, Vrátný Lukáš, Rosa Jonáš Kašpar, Němeček František, Hurdálek Adam a Vrátný Vojta.

Nejúspěšnějším závodníkem byl Vích Filip, který získal jedno první a dvě druhá umístění. Jako druhý skončil Rosa Jonáš Kašpar s jedním prvním a dvakrát druhými umístěními. První místo vybojoval ještě Vrátný Vojtěch a Lukšíček Ondřej. Druhé místo ještě obsadil Vrátný Lukáš.

Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu SKBU Trutnov.

Výsledky ZDE, foto ZDE.

Text + foto: L. Hurdálek

Back to top