V neděli 13. 9. 2020 proběhlo v Hradci Králové Mistrovství ČR SKIF v karate. Za náš klub SKBU Trutnov se ho zúčastnilo sedm závodníků. V kategorii mladších žáků to byli Jonáš Kašpar Rosa, Filip Vích a Lukáš Vrátný, za starší žáky nastoupil Adam Hurdálek. V kategorii dorostenců nás zastupoval Vojtěch Vrátný, v dorostenkách Barbora Hurdálková. V kategorii ženy Masters U50 nastoupila Kateřina Hurdálková. Naši závodníci se v konkurenci soupeřů z celé republiky neztratili a vybojovali výborná umístění. Našim nejúspěšnějším závodníkem se stal Jonáš Kašpar Rosa se třemi zlatými medailemi. Výborného výsledku dosáhl i Filip Vích, který stál třikrát na stupních vítězů. Za zmínku stojí i výborné výkony ostatních borců, Vojtěcha Vrátného, Kateřiny Hurdálkové a Barbory Hurdálkové.

Adam Hurdálek a Lukáš Vrátný neměli to štěstí a na stupně vítězů nedosáhli. I tak si zaslouží pochvalu za své výkony.

Všem zúčastněným závodníkům za vzornou reprezentaci našeho klubu děkujeme.

Výsledky ZDEFoto ZDE.

(lh)

Back to top