Vytisknout

Slavnostní vyhlášení nejlepších závodníků karate našeho klubu probíhá standartně v průběhu Slavnostního večera. Letos byl však Slavnostní večer zrušen z důvodu koronavirové pandemie. Soutěžní sezóna sportovního karate byla ze stejného důvodu těžce zasažena. I přes tuto skutečnost se naši závodníci zúčastnili turnajů karate, které se uskutečnily, včetně letních evropských e-turnajů. Výsledky za rok 2020 ZDE. Zaslouženě nejúspěšnějším a nejaktivnějším naším závodníkem byl v roce 2020 Jonáš Kašpar Rosa, který sbíral úspěchy po celou sezónu. Druhé místo obsadil Filip Vích a bronzovou příčku si vybojovala Barbora Hurdálková.

Vyhlášení závodníků za účasti nejlepších závodníků, rodičů, trenérů a vedení klubu proběhlo dne 21. 12. 2020 v dojo na ZŠ kpt. Jaroše Trutnov. Foto z vyhlášení ZDE.

Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a blahopřejeme našim závodníkům, dále patří velké poděkování trenérům Láďovi a Katce, a taktéž rodičům za podporu svých dětí. Zvláštní poděkování si zaslouží rodiče Jonáše Kašpara Rosy za jejich přístup a podporu oddílu karate.