Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • Turnaj
  • Uvodni
  • Uvodni2

Kalendář akcí

loading...

V pondělí 2. září 2019 pořádalo město Trutnov akci Rozhýbejme Trutnov, jejímž hlavním smyslem je dát možnost sportovním klubům působícím na území města se prezentovat veřejnosti, a nabídnout především dětem a mládeži možnost sportovního vyžití ve svém volném čase. Akce se konala na nábřeží řeky Úpy v prostorách sportovních zařízení města, a na atletickém stadionu, kde měl prostor i náš klub. Náš klub zastupoval oddíl karate pod vedením hlavního trenéra a vedoucího oddílu p. Ladislava Hurdálka. Děkujeme tímto všem, kteří se podíleli na prezentaci našeho klubu na této akci :-).

Foto ZDE nebo stačí kliknout na fotku u článku.

Text: T. Souček; Foto: L. Hurdálek

Klub podporují:

Back to top