Letní výcvikový tábor PECKA 2021 se bude konat v termínu od 22. do 28. 8. 2021 již tradičně v areálu Kempu a koupaliště na Pecce. Předběžně předpokládáme, že se situace ohledně pandemie koronaviru Covid-19 natolik zlepší, že se tábor bude moct uskutečnit. Samozřejmě budeme průběžně sledovat aktuální situaci. Avšak, aby jsme vůbec mohli akci uskutečnit, tak potřebujeme do 15. 5. 2021 mít zpětnou vazbu od zájemců o VT, tj. odevzdané přihlášky. Žádáme rodiče a zájemce o tábor, aby zaslali v požadovaném termínu naskenovanou přihlášku na email vedoucího VT (M: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Platbu zatím neprovádějte, vyčkejte na pokyn k platbě. Slevu budou mít, ale pouze v případě, že přijdou dotace, členové klubu, kteří na podzim 2020 zaplatili celé příspěvky. Výše případné slevy bude dána výši dotace.

Přihláška a ostatní dokumenty jsou v příloze.

Zpráva a foto z minulého ročníku ZDE.

Z důvodů nařízení vlády se tréninková činnost v našem klubu přerušuje od pátku 18. 12. 2020. Pro více informací ohledně opětovného zahájení tréniků sledujte náš web a nařízení vlády.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití Vánočních svátku a do nového roku 2021 vše nejlepší, hlavně hodně zdraví :-).

Váš SKBU Trutnov team

Na základě uvolňování opatření v souvislosti s pandemií koronaviru COVID-19 bude zahájena tréninková činnost v našem klubu od 3. 12. 2020, včetně.

Nadále však musíme dodržovat určitá omezení týkajících se vnitřních sportovišť = max. počet osob 10 + povinnost pro amatérský sport nosit při cvičení roušky!

Zahájení tréninků v jednotlivých oddílech klubu:

KARATEzahájení tréninků v pondělí 7. 12. 2020 / dle rozpisu tréninků / změna tréninků pouze u sk. A, která bude trénovat pouze v úterý a ve čtvrtek

SEBEOBRANA - zahájení tréninků ve čtvrtek 3. 12. 2020 / 19.00 - 20.30 hod. / dojo

WING-TZUN - zahájení tréninků v pátek 4. 12. 2020 / 18.30 - 20.00 hod. / dojo

POZOR - roušky s sebou, bez nich není možné cvičit!

Klub si vyhrazuje právo změny na základě aktualizace vládních opatření!

Na základě nařízení vlády ohledně ochrany před koronavirem COVID-19 se PŘERUŠUJE TRÉNINKOVÁ ČINNOST v našem klubu v období od 9. 10. 2020 do odvolání.

Více informací k zahájení sportovní činnosti naleznete na webových sránkách Vlády ČR ZDE a na webových stránkách České unie sportu ZDE.

Přihlášení:              nejdéle do 25. 9. 2020 emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Klub podporují:

Back to top