Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Mistrovství České Republiky 2019

7. – 8. 12. 2019 – Praha

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7 - 9 let / kata

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7 - 9 let / kumite - 27 kg

5.místo    Tadeáš Orság                  starší žáci 12 - 13 let / kumite - 39 kg

5.místo    Tomáš Macek                  junioři / kumite - 61 kg

5.místo    Dominik Majera                muži U21 / kumite - 84 kg

7.místo    Jáchym Šanda                 dorostenci / kumite - 57 kg

7.místo    Barbora Hurdálková         dorostenky / kumite - 47 kg

SKIF Prague Open 2019

30. 11. 2019 – Praha

1.místo    Vojta Vrátný                    dorost / kumite kihon ippon

1.místo    Mustafa Bukfifa               starší žáci do 6. kyu / kata

1.místo    Lukáš Vrátný                   mladší žáci 7- 9 let do 7. kyu / kata

1.místo    Kateřina Hurdálková       masters U50 / kumite BRH

Generali cup Ústí nad Orlicí 2019

23.11.2019 – Ústí nad Orlicí

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7- 9 let / kumite -27 kg

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7- 9 let / kata

5.místo    Lukáš Vrátný                    mladší žáci 7- 9 let / kata

Národní pohár žáctva - 3. kolo

9. 11. 2019 – Karlovy Vary

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kumite -  39 kg

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kata

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7 – 9 let / kumite -  27 kg

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7 – 9 let / kata

Grand Prix Ostrava 2019

2. – 3. 11. 2019 – Ostrava

1.místo    Tadeáš Orság               starší žáci U14 / kumite -  39 kg

2.místo    Jáchym Šanda              dorostenci / kumite -  55 kg

3.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci U9 / kata

3.místo    Tomáš Macek               junioři / kumite -  65 kg

Liberecký pohár 2019

26. 10. 2019 – Česká Lípa

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

1.místo    Tadeáš Orság                starší žáci 12 – 13 let / kumite -  40 kg

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7 – 9 let / kumite -  30 kg

1.místo    Tadeáš Orság                starší žáci 12 – 13 let / kata

2.místo    Jáchym Šanda               dorost / kumite -  60 kg

3.místo    Vitalij Fedko                   dorost / kumite -  60 kg

Open SKIF Brno 2019

20. 10. 2019 – Brno

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 10–11 let / kata

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 10–11 let / sanbon kumite

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7 – 9 let / sanbon kumite

1.místo    Kateřina Hurdálková      masters ženy U50 / kumite open

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7 – 9 let / kumite -  30 kg

Grand Prix North Bohemia 2019

19. 10. 2019 – Ústí nad Labem

2.místo    Barbora Hurdálková        dorostenky / kumite -  54 kg

3.místo    Jonáš Kašpar Rosa         mladší žáci 7-9 let / kata

5.místo    Tadeáš Orság                  starší žáci 12 – 13 let / kumite -  39 kg

5.místo    Tomáš Macek                  junioři / kumite -  61 kg

Shotokan cup 2019

12. 10. 2019 – Vamberk

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kumite – 27 kg

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kata

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kumite - 39 kg

3.místo    Barbora Hurdálková      dorostenky / kumite – 47 kg

3.místo    Tomáš Macek               junioři / kumite -  61 kg

3.místo    Vitalij Fedko                  dorostenci / kumite - 52 kg

Národní pohár žactva - 2. kolo

5. 10. 2019 – Hodonín

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kumite - 39 kg

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7 – 9 let / kumite - 27 kg

Národní pohár dorostu, juniorů, seniorů 3. kolo

29. 9. 2019 – Praha

2.místo    Tomáš Macek                junioři / kumite – 61 kg

3.místo    Barbora Hurdálková      dorostenky / kumite – 47 kg

 

Wakizaši cup 2019

21. 9. 2019 – Nymburk

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite - 30 kg

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

2.místo    Tereza Heroutová         mladší žákyně 7-9 let / kata 8.–7. kyu

3.místo    Barbora Hurdálková      dorostenky / kumite – 54 kg

3.místo    Tomáš Macek               junioři / kumite - 65 kg

Mistrovství světa SKIF 2019 - TOP výsledek

19. – 21. 7. 2019 – Hradec Králové

3.místo    Kateřina Hurdálková     masters ženy U45 / kumite BRH

Pardubice Open 2019

15. 6. 2019 – Pardubice

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa      žáci 7-9 let U10 / kata

1.místo    Kateřina Hurdálková     ženy masters 30 - 40 / kumite open

1 místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite open

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       žáci 7-9 let U10 / kumite – 27 kg

2.místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite – 84 kg

3.místo    Dominik Majera             senioři / kumite – 84 kg

5.místo    Tomáš Macek               junioři / kumite – 61 kg

Národní pohár žactva - 1. kolo

8. 6. 2019 – Soběslav

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci / kata

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci / kumite – 39 kg

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite – 27 kg

 Memoriál Miroslava Šianského

2.6.2019 – Louny

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kata

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite – 27 kg

3.místo    Vrátný Vojtěch               starší žáci 12 – 13 let / kumite -  60 kg

Národní pohár dorostu, juniorů, seniorů 2. kolo

1.6.2019 – Hradec Králové

2.místo    Dominik Majera             senioři U21 / kumite – 84 kg

3.místo    Jáchym Šanda              dorostenci / kumite – 57 kg

Otevřené Mistrovství Moravy a Slezka 2019

18. 5. 2019 – Jeseník

3.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kumite do 39 kg

3.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kata

3.místo    Barbora Hurdálková      dorostenky / kumite do 47 kg

3.místo    Barbora Hurdálková      starší žákyně 12 – 13 let / kumite do 50 kg

5.místo    Tadeáš Orság               starší žáci 12 – 13 let / kata

5.místo    Jonáš Kašpar Rosa      mladší žáci 7-9 let / kata

5.místo    Adam Hurdálek             mladší žáci 10 - 11 let / kumite nad 41 kg

Grand Prix karate Ústí nad Labem 2019

4. – 5. 5. 2019 – Ústí nad Labem

3. místo Jáchym Šanda               dorostenci / kumite team

5. místo Jonáš Kašpar Rosa       mladší žáci 7-9 let / kumite -27 kg

5. místo Daniel Hanuš                 dorostenci / kumite -63 kg

Mistrovství ČR SKIF 2019

28. 4. 2019 – Hradec Králové

1. místo    Kateřina Hurdálková   masters ženy U50 / kumite BRH

1. místo    Tadeáš Orság             starší žáci 12 – 13 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / sanbon kumite

3. místo    Jáchym Šanda            dorostenci / kumite BRH

3. místo    Mustafa Bukfifa           starší žáci 12 – 13 let / kata

Vamberecký lvíček 2019

27. 4. 2019 – Vamberk

1. místo    Barbora Hurdálková    starší žákyně / kumite – 50 kg

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kumite - 32 kg

3. místo    Hurdálek Adam           mladší žáci 10 – 11 let / kumite + 35 kg

3. místo    Fedko Vitelij                 starší žáci / kumite – 52 kg

3. místo    Fér Denis                     mladší žáci 10 – 11 let / kumite - 35 kg

3. místo    Vávra Ondřej               starší žáci / kata

3. místo    Vrátný Vojtěch             starší žáci / kata

Národní pohár dorostu, juniorů, seniorů 1. kolo

7. 4. 2019 – Česká lípa

3. místo    Jáchym Šanda             dorostenci / kumite – 57 kg

3. místo    Tomáš Macek               junioři / kumite – 61 kg

5. místo    Barbora Hurdálková     dorostenky / kumite – 47 kg

 Pohár nadějí 2019

7. 4. 2019 – Česká lípa

1. místo    Jonáš Kašpar Rosa     mladší žáci 7–9 let / kumite – 30 kg

3. místo    Tadeáš Orság              starší žáci 12-13 let / kumite – 50 kg

 8. Velká cena Trutnova 2019

2. 3. 2019 – Trutnov

1. místo    Dominik Majera          muži / kumite - 84 kg

1. místo    Dominik Majera          muži / kumite BRH

2. místo    Jonáš Kašpar Rosa    mladší žáci 7-9 let / kata

2. místo    Tadeáš Orság             starší žáci / kata

2. místo    Barbora Hurdálková   starší žákyně / kumite – 50 kg

2. místo    Barbora Hurdálková   dorostenky / kumite – 47 kg

2. místo    Jáchym Šanda           dorostenci / kumite – 52 kg

3. místo    Tomáš Macek             junioři / kumite – 61 kg

 Novoroční turnaj SKIF

13. 1. 2019 – Hradec Králové

1.místo    Jonáš Kašpar Rosa   mladší žáci 7-9 let / kata

1.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 10-11 let / kata

1.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 10-11 let / gohon kumite

1.místo    Vojtěch Vrátný           starší žákyně 12-13 let / kata

2.místo    Jonáš Kašpar Rosa   mladší žáci 10-11 let / kata

2.místo    Mustafa Bukfifa          mladší žáci 12-13 let / kata

3.místo    Vojtěch Vrátný           starší žákyně 12-13 let / sanbon kumite

Back to top