V neděli 25. 3. vyjel náš oddíl na první závody v tomto roce - Národní pohár 2. kolo. Soutěž se konala v Brně a zúčastnilo se jí přes 200 závodníků z celé ČR. Za náš klub nastoupilo do soutěže sedm závodníků, jmenovitě Pilný, Vu Hoang-Khanh, Homolka, Vích, Hurdálek, Žuljabin a Rosa. I když naši borci na zlato nedosáhli, tak se na této republikové soutěži neztratili.

Nejvýše se probojoval Petr Homolka, který v kategorii gohon kumite získal cenné 2. místo. Tři bronzové medaile získal Jonáš Kašpar Rosa v kategorii starších žáků a to v soutěžích kata, kumite do 50 kg a kihon ippon kumite. V kategorii dorostu vybojoval 4 místo v soutěži kata. Janek Pilný vystoupal na stupně vítězů dvakrát. V kategorii mladších žáků získal 3. místa v soutěžích kata a se stejným výsledkem skončil také v disciplíně gohon kumite. Pro jednu bronzovou medaili si došel Vu Hoang-Kyanh v kategorii kata mladší žáci. Na pěkném 5. místě se umístili Petr Homolka v soutěži kata mladší žáci a Adam Hurdálek v kategorii kata junioři.

Děkujeme našim závodníkům za vzornou reprezentaci našeho klubu.

------------------------------------------------

Více informací o výsledcích naleznete v sekci "KARATE" vpravo dole.